Η εταιρεία Ecoline Hellas, αποκλειστικός αντιπρόσωπος μεγάλων και πρωτοπόρων κατασκευαστικών οίκων του εξωτερικού σε επαγγελματικά προϊόντα και συστήματα καθαρισμού, αναζητά για άμεση πρόσληψη Οδηγό (B’ κατηγορίας)

Τόπος εργασίας – Μύκονος

Εποχιακή εργασία (έως το τέλος της σεζόν)

Καθήκοντα:

  • Καθημερινή παράδοση προϊόντων της εταιρείας σε πελάτες (ξενοδοχεία, χώρους εστίασης κοκ)
  • Έλεγχος και τακτοποίηση αποθήκης
  • Αναλόγως γνώσεων/εμπειρίας, επίλυση τεχνικών προβλημάτων σε επαγγελματικά μηχανήματα

Προσόντα:

  • Δίπλωμα οδήγησης Β’
  • Προηγούμενη εμπειρία ως ηλεκτρολόγος ή τεχνικός μηχανημάτων θα εκτιμηθεί

Προφίλ:

  • Επικοινωνιακός και ευγενικός χαρακτήρας
  • Υπεύθυνος και συνεπής
  • Άμεσα διαθέσιμος

Η εταιρεία παρέχει:

  • Μισθό αναλόγως προσόντων
  • Διαμονή σε πλήρως εξοπλισμένο διαμέρισμα
  • Διατροφή
  • Αυτοκίνητο
  • Κινητό

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στη διαχείριση των βιογραφικών σημειωμάτων

Η αγγελία αυτή δεν είναι πλέον διαθέσιμη. Δείτε τις διαθέσιμες θέσεις εργασίας πατώντας στο παρακάτω κουμπί.

Recommended Posts